Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd

dobra jakość Wypożyczalnia ekranu Led Video na sprzedaż
dobra jakość Wypożyczalnia ekranu Led Video na sprzedaż
Zhongyi jest zaufanym i profesjonalnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu ostatniego pilnego zamówienia.

—— Michael

Kupiłem dwa razy od Andy'ego, a jakość jest świetna. Mam nadzieję, że możecie być lepsi.

—— Dinesh

Dobra usługa! W pewnym momencie moje etui na lot uległo awarii podczas wysyłki, dzięki za wykonanie konserwacji i odnowienie naszych ekranów.

—— Mohammed

Im Online Czat teraz

Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd

1 2 3 4
Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd
zhongyi zhongyi machine office Zhongyi exhibit

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : Zhongyi
Ilość pracowników : 110~120
Coroczne wyprzedaże : 30 million-40 million
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%
Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co., Ltd, to profesjonalny producent ekranów led z doświadczonymi produkcjami, R & D, PMC, zespołami sprzedażowymi w branży sitodrukowej od 2010 roku. Skoncentrowaliśmy się na zastosowaniu krawędziowej i dojrzałej technologii na ekranie led. Aby efekt wizualny ekranów mógł być oferowany naszym klientom.

Nasza fabryka ma swoją siedzibę w Shiyan, w dzielnicy Bao An, gdzie powstało źródło produkcji ekranów led w Shenzhen. Także doświadczeni inżynierowie i dostawcy rozwiązań są gromadzeni w naszej fabryce, aby wprowadzać innowacje na naszych ekranach bez żadnego zatrzymania.

Obecnie w naszej fabryce pracuje ponad 110 pracowników, a 20 z nich to wykwalifikowani inżynierowie, którzy pracują w przemyśle LED od ponad 10 lat, z dużym doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju. Moc produkcyjna naszej fabryki wynosi ponad 1600 m² miesięcznie , aby zaspokoić rosnące wymagania rynku.

Różnorodne ekrany LED o pełnym kolorze są tym, czym się koncentrujemy. Stałe ekrany led, ekrany led reklamowe, ekrany led do wynajęcia, ekrany ledowe na stadionach, ekrany ledowe na obwodzie, ekrany ledowe z napędem taxi, ekrany led parkietu tanecznego, ekrany led phere to nasze główne produkty. Ekrany projektu OEM są dostępne i prosimy o przekazanie nam swoich pomysłów. Postaramy się jak najlepiej zrealizować pomysły.

Uważamy, że podstawową zasadą jest stała jakość i stabilność. Dlatego wykonujemy naszą produkcję zgodnie ze standardami ISO9001: 2008 System Zarządzania Jakością. Tymczasem otrzymaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001: 2004. Produkty wyświetlacza LED, ekranów LED i znaków LED zdobyły międzynarodowe certyfikaty, takie jak UL, CE, ETL, RoHS, CCC i TUV. Co więcej, realizujemy zarządzanie 5S i ściśle zarządzamy procesem produkcyjnym oraz kontrolą jakości, co sprawia, że ​​zyskujemy dużą renomę zarówno w kraju, jak i za granicą.

"Integrity, Corporation, Thanks-give" to nasza kultura organizacyjna. Naszym celem jest "zorientowanie na potrzeby", aby realizować wieczne interesy. Zdobyliśmy wysoką reputację, dostarczając klientom różne eleganckie, rozsądne wzornictwo, produkty o stabilnej jakości.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Andy chen

Tel: 86-755-3312-8945

Faks: 86-755-3312-8945

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)