Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Wypożyczalnia ekranu Led Video na sprzedaż
dobra jakość Wypożyczalnia ekranu Led Video na sprzedaż
Zhongyi jest zaufanym i profesjonalnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu ostatniego pilnego zamówienia.

—— Michael

Kupiłem dwa razy od Andy'ego, a jakość jest świetna. Mam nadzieję, że możecie być lepsi.

—— Dinesh

Dobra usługa! W pewnym momencie moje etui na lot uległo awarii podczas wysyłki, dzięki za wykonanie konserwacji i odnowienie naszych ekranów.

—— Mohammed

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd
production line

production line

 • Linia produkcyjna
  Posiadamy zaawansowaną linię produkcyjną i maszyny SMT (nowa technologia montażu powierzchniowego), maszyny do lutowania i maszyny do wkładania DIP. Także doświadczona linia montażowa (maszyny takie jak maszyny do napełniania klejem, maszyny do wkręcania, maszyny o stałej temperaturze i wilgotności, maszyny laboratoryjne itp.) Znajdują się w naszej hali produkcyjnej.

 • OEM / ODM
  Zhongyi Optoelectronics ma silny dział badawczo-rozwojowy, a wszystkie rodzaje projektów OEM / ODM zostaną opracowane i ocenione, aby były prawdziwe. Ponadto nowe pomysły na innowacje zostaną wykorzystane w naszych produktach.

 • R & D
  Główne zalety.

  Nasz zespół ds. Badań i rozwoju posiada odpowiednią wiedzę i łatwość dostępu do najnowszych platform technologicznych wymaganych do prowadzenia, ulepszania i dbania o to, aby pozostać najlepszą rasą. Posiadamy szeroką gamę opatentowanych praw własności intelektualnej, a ponad 7 lat istnienia opracowaliśmy niezliczoną liczbę platform technologicznych, które wdrożyliśmy w stosunku do naszej gamy produktów, takich jak we wczesnej dawce technologii PWM w porównaniu z innymi producentami, oraz poważne wdrożenie kalibracja kropka-kropka.

  Poziomy skali szarości

  Obecnie szara skala dostawców ekranów ledowych w rzeczywistości wynosi 12-14bit, nawet deklarują oni, że ich szare mogą mieć 16 bitów na rynku. Podczas gdy nasz ekran wykorzystuje najnowszą technologię i sprawia, że ​​szara skala może dotrzeć do rzeczywistych 16 bitów. Używana jest technologia modulacji szerokości impulsów (PMW), a także współpracujemy z firmą sterującą, aby stworzyć nasz system kontroli projektu. Aby obrazy zachowały swą szybkość i gładkość

  Wysokie odświeżanie

  Coraz więcej ekranów led wykorzystywanych jest do transmisji na żywo stacji telewizyjnych, transmisji sportowych i wydarzeń na żywo. Normalny 960 Hz wystarcza dla normalnych ekranów reklamowych, gdy widzimy ludzkimi oczami. Ale kamera o wysokiej prędkości może mieć 2000 Hz lub więcej, a więc wysokie odświeżanie jest wymagane dla naszych ekranów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Zhongyi Optoelectronics Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Andy chen

Tel: 86-755-3312-8945

Faks: 86-755-3312-8945

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)